REFERANS LİSTESİ

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI :
Ağaoğlu My Resort Otel – ULUDAĞ (İlave binalar mekanik işleri, Ferroli kazan ile havuz ısıtılması, yerden ısıtma, fan-coil hatları…)
Ağaoğlu Villaları - Anadoluhisarı (Komple mekanik tesisatlar - Ferroli kazan ve boyler)
Ağaoğlu My City - Ümraniye (525 daire gaz tesisatları, yaklaşık 450 ferroli kombi satış ve montaj işleri)
Ağaoğlu My City Sosyal Hizmetler Binası - Ümraniye (Komple ısıtma tesisatları, yerden ısıtmalar,Ferroli atmosferik brülörlü kazanlar)
Ağaoğlu My Home - Çengelköy (36 villa gaz tesisatları ve Sosyal Hizmetler Binası komple mekanik işleri)
Ağaoğlu My Dream - Altunizade (23 vila gaz tesisatları ve Sosyal Hizmetler Binası komple mekanik işleri)
Ağaoğlu My Village - Samandıra (285 vila+dairenin gaz tesisatları ile Sosyal Hizmetler Binasının Kazan değişimi; FERROLİ)
Ağaoğlu My Country – Çekmeköy (271 villa+dairenin klima borulama tesisatları)
Ağaoğlu My Town – Tepeüstü (505 dairenin klima borulama tesisatları)
Ağaoğlu My Town Sosyal Hizmetler Binası – Tepeüstü (Isıtma, soğutma ve havalandırma tesisatları, LG klimalar ve Buderus yoğuşmalı kazanlar kaskat sistem 320kW)
Ağaoğlu My World – Ataşehir (Geçici yönetim ofisinin kazan dairesi (Ferroli), klimaların montajı ve 1200 kişilik işçi koğuşlarının ısıtma tesisatları ve kazan daireleri, LPG tesisatları)
Akyıldız Otel – AKSARAY (Doğalgaz dönüşümü, FERROLİ kazan dairesi)
Grand Eyüboğlu Otel – Ümraniye (Soğutma sistemleri, Ferroli Chiller ve Fan-Coiller)
Özçelik Makina Fabrikası Yönetim Binası – Orhanlı (Isıtma ve soğutma sistemleri; Ferroli Kazan, Ferroli Chiller ve Fan-Coiller)
Ayazağa Talebe Yurdu – MASLAK (Doğalgaz dönüşümü, FERROLİ kazan dairesi)
Esenler Talebe Yurdu – Atışalanı (Isıtma sistemleri Ferroli Kazan ve Flash radyatörler)
Taşdelen Talebe Yurdu – Taşdelen (Isıtma sistemleri Ferroli Kazan ve Flash radyatörler)
Konyalı Camii – Mecidiyeköy (Doğalgaz – Ferroli kazan)
Tarabya Camii – Tarabya (Doğalgaz – Ferroli kazan)
Bayrampaşa Belediyesi Sosyal Hizmetler Binası – Florya (Komple tesisatlar, Ferroli kombi ve radyatörler)
Şahintepesi Talebe Yurdu – Küçük Çekmece (Isıtma sistemleri FERROLİ Kazan ve Flash radyatörler)
Şahintepesi Kız Talebe Yurdu – Küçük Çekmece (Isıtma sistemleri FERROLİ Kazan ve Flash radyatörler)
Tapu ve Kadastro Dairesi – ÜSKÜDAR (Doğalgaz dönüşümü; FERROLİ kazan)
BYRON BİLGİSAYAR – MASLAK (FERROLİ klimalarla binanın soğutulması)
Fazilet Neşriyat A.Ş. – SULTANAHMET (Doğalgaz dönüşümü, BUDERUS kazan dairesi)
Melisa Evleri – ÇATALCA (29 villa Ferroli Econcept 50A yoğuşmalı kazan, boyler ve
Clean radyatörler)
AĞAOĞLU MY WORLD – ATAŞEHİR (3.600 Adet FERROLİ Domiproject kombi; Türkiye’nin en büyük toplu konut projesi ve bu projenin içerisinde bulunan 990 dairelik dünyanın en büyük Recidence’i bizim kombilerimizle ısınıyor.)
Ağaoğlu My Village Sosyal Hizmetler Binası – SAMANDIRA (Otel odalarının FERROLİ klimalarla soğutulması)
Ağaoğlu My Roseville - ÇEKMEKÖY (27 villa komple mekanik tesisatlar; kalorifer, sıhhi tesisat, yerden ısıtma, klima alt yapıları)
Ağaoğlu My Resort Otel – ULUDAĞ/BURSA (Kazan dairesinin komple yenilenmesi: 3 adet BUDERUS kazanlar ile kaskad sistem ( toplam 2.100.000 kcal/h kapasite); Buhar jeneratörü ile çamaşırhane buhar ihtiyacının karşılanması; Plakalı eşanjör ve akümülasyon tanklarıyla otelin sıcak su ihtiyacının karşılanması, kazan dairesindeki bütün boruların ve pompaların yenilenmesi, sistemin kapalı genleşmeye dönüştürülmesi işleri.) EYLÜL 2007
Ağaoğlu My Roseville Soyal Tesisi - ÇEKMEKÖY (Komple mekanik tesisatlar; kalorifer, sıhhi tesisat, yerden ısıtma, klima, havalandırma, havuzun ısıtılması)
Atışalanı Erkek Talebe Yurdu – ESENLER (Mekanik tesisatlar, FERROLİ cebri brülörlü döküm kazan dairesi, mobil sistem kalorifer tesisatı)
Ağaoğlu Eltes Güneşi Sosyal Tesisi – DUDULLU (Yerden ısıtma 2.000 m2, tesisin komple ısıtılması, soğutulması ve havalandırması, kapalı havuzun neminin alınması, BUDERUS 5X100 Kw kaskad sistem, FUJİTSU VRF 20 Hp, ALDAĞ ALP 40 nem alma santrali, ALDAĞ kanal tipi ve hücreli aspiratörler, galvaniz, boyalı yuvarlak ve boyalı oval kanallarla havalandırma sistemleri.)
Ağaoğlu ELTES GÜNEŞİ – DUDULLU (1.400 Adet FERROLİ kombi satış ve montajı. Bu satış ile on yılı aşkın süredir devam eden Ağaoğlu-Adıgüzel dostluğu FERROLİ markasına olan güven ile pekiştirilmiştir. Ağaoğlu Şirketler Topluluğu Adıgüzel Mühendislikten 6.000 adetin üzerinde kombi satın almıştır.)
Ağaoğlu ELTES GOLD RECİDENCE – DUDULLU (231 dairelik residencenin klimaları, borulama ve montajları. Bu projede FUJİTSU multi inverter klima (231 dış ünite, 462 iç ünite) kullanarak, yaklaşık 10.000 metre borulama yaptık.)
Ağaoğlu MY PRESTİGE – ATAŞEHİR (21 katlı ofis binasının komple FUJİTSU VRF işleri, 332 adet iç ünite 47 adet dış ünite, borulama, montaj, PC kontrol ve pay ölçer işleri)
Atışalanı Kız Talebe Yurdu – ESENLER (Mekanik tesisatlar, FERROLİ Energy Top W125 kaskad kazan dairesi, mobil sistem kalorifer tesisatı)
Ağaoğlu MY TOWN – İSPARTAKULE ( Satış ofisi mekanik tesisat işleri.)
Ağaoğlu MY TOWN – İSPARTAKULE ( 585 dairenin 2 li multi sisteme göre klima alt yapısının hazırlanması, 14.800 metre klima borulama işi.)
Kırklareli Talebe Yurdu – KIRKLARELİ (Mekanik tesisatlar, FERROLİ Energy Top W125 kaskad kazan dairesi, FERROLİ radyatörler, mobil sistem kalorifer tesisatı)
Ağaoğlu MY TOWRLAND – ATAŞEHİR ( Satış ofisi mekanik tesisat işleri.)
Ağaoğlu SKY TOWER – ATAŞEHİR (Sosyal Tesisin: 13 dış ünite, 52 iç üniteli FUJİTSU VRF klima temin, borulama ve montaj işleri; 6 adet ALDAĞ DX bataryalı klima santrali, 4 adet FERROLİ Energy Top 125 W duvar tipi yoğuşmalı kazan temin işleri.)
Taş Camii Kız Talebe Yurdu – Zeytinburnu (Mekanik tesisatlar, BUDERUS kazan ve FERROLİ radyatörler)
Ağaoğlu MY TOWN – İSPARTAKULE SOSYAL TESİSİ: Sosyal Tesisin komple mekanik tesisatları malzemeli olarak yapılmıştır. (Havalandırma, sıhhi tesisat, yangın tesisatı, yerden ısıtma, merkezi klima, kazan dairesi, doğalgaz tesisatı vb.) Kapalı havuzun bulunduğu kat yerden ısıtmayla ısıtılmış olup havuzda elips kanallar ve Aldağ nem alma santrali kullanılarak havalandırma ve nem alma sağlanmıştır. Tesisin geri kalan kısımları (fitnes, kapalı basketbol salonu, yönetim odaları, vitamin bar vb.) yerlerin ısıtılması ve soğutulmasında FUJİTSU VRF (8 dış ünite, 24 iç ünite) sistemleri kullanılmıştır. Havalandırılmasında DX bataryalı ALDAĞ klima santrali kullanılmış ve otomasyonları yapılmıştır. Kazan dairesinde 5 adet 125 kW’lık FERROLİ Energy Top W125 kaskad olarak kullanılmış, sıcak su Ferroli hızlı boylerlerle hazırlanmıştır.
5 Telsiz Talebe Yurdu – Zeytinburnu (Mekanik tesisatlar, FERROLİ Energy Top W125 kaskad kazan dairesi, mobil sistem kalorifer tesisatı)
Çınar Anaokulu – BAĞCILAR (Klima ve havalandırma tesisatları, FUJİTSU VRF, TEKNOGEN ısı geri kazanım cihazları)
Ağaoğlu MY CİTY BAHÇELİEVLER SATIŞ OFİSİ - BAHÇELİEVLER: ( Satış ofisi mekanik tesisat işleri.)
Ağaoğlu MY WORLD EUROPE – AYAZMA: ( Satış ofisi mekanik tesisat işleri.)
Ağaoğlu MY CİTY BAHÇELİEVLER SOSYAL TESİSİ - BAHÇELİEVLER: Sosyal Tesisin komple klima tesisatları malzemeli olarak yapılmıştır. Kapalı havuzda elips kanallar kullanılarak havalandırma ve nem alma sağlanmıştır. Tesisin bütün kısımları (fitnes, kapalı basketbol salonu, yönetim odaları, vitamin bar vb.) ısıtılması ve soğutulmasında FUJİTSU VRF sistemleri kullanılmıştır. Kazan dairesinde 4 adet 125 kW’lık FERROLİ Energy Top W125 kaskad olarak malzeme temini sağlanmıştır.
Ağaoğlu HELİKOPTER HANGARI – ATAŞEHİR : Mekanik tesisat işleri.
Ağaoğlu MY WORLD EUROPE – AYAZMA: Bütün binaların klima borulama ve montaj işleri. 54.000 metre borulama işi için, 1088 km bakır boru kullanılmıştır. ARÇELİK Multi ve Split klima olmak üzere toplam 3.826 dış ünite, 6.120 iç ünite montaj işleri.
Ağaoğlu MY OFİCE GOLD – MALTEPE: 14 katlı ofis binasının merkezi klima borulama, montaj ve devreye alma işleri. Projede DAIKIN klimaları kullanılmıştır. 330 adet kanallı tip iç ünite 99 adet VRV dış ünite kullanılmıştır. Ortak mahallerin havalandırma kanalları çekilmiştir.
Ağaoğlu MASLAK 1453 – MASLAK : Satış ofisinin klima ve havalandırma tesisatlarının projelendirme ve uygulama işleri. Fujitsu VRF sistem klimalar kullanıldı (11 ış ünite, 24 iç ünite). Havalandırma tesisatlarında TECHNOGEN ısı geri kazanım cihazları kullanıldı.
Ağaoğlu MASLAK 1453 – MASLAK : Yönetim ofisleri ve işçi koğuşları mekanik tesisat işleri.
Ağaoğlu İSTANBUL FİNANS MERKEZİ – ATAŞEHİR : İşçi koğuşları mekanik tesisat - mobilizasyon işleri.
Ağaoğlu BAKIRKÖY 46 SATIŞ OFİSİ - BAKIRKÖY: ( Satış ofisi mekanik tesisat işleri, FJTHERMA klimalar.)
Ağaoğlu MERKEZ OFİSİ - ATAŞEHİR: ( Merkez Ofis FUJİTSU VRF klima temin, borulama ve montaj işleri.)
Valide Sultan Talebe Yurdu – ÜSKÜDAR (Mekanik tesisatlar, FERROLİ Energy Top W125 kaskad kazan dairesi, FERROLİ radyatörler, mobil sistem kalorifer tesisatı ve yerden ısıtma, yangın tesisatı, havalandırma tesisatları, FUJİTSU VRF, TEKNOGEN ısı geri kazanım cihazları)
Ağaoğlu BAKIRKÖY 46 - BAKIRKÖY: İşçi koğuşları mekanik tesisat - mobilizasyon işleri.
Ağaoğlu MY WORLD EUROPE – AYAZMA: Sosyal Tesisin komple mekanik tesisatları malzemeli olarak yapılmaktadır. (Havalandırma, sıhhi tesisat, yangın tesisatı, yerden ısıtma, cam önlerine konvektör, merkezi klima-FUJİTSU VRF, kazan dairesi vb.) Havuzlarda elips kanallar ve nem alma santralleri kullanılarak havalandırma ve nem alma sağlanacaktır. Havalandırılmasında DX bataryalı AİR PLUS klima santrali ve ısı geri kazanım cihazları kullanılacak ve otomasyonları yapılacaktır.
Dedetaş Gemi - YALOVA: ( FUJİTSU VRF klima temin, borulama ve montaj işleri.)