Avusturalya'dan projelerimize büyük ilgi

Fujitsu’nun dünya referanslar listesinde yer alan Ağaoğlu My Prestige ve Eltes Güneşi projelerimize Avusturalya’dan gelen sektör çalışanları bir ziyaret gerçekleştirmişlerdir.

Avusturalya Fujitsu distribütörü başarılı bayileri ile birlikte gerçekleştirdiği Türkiye ziyaretinde, projelerimizi görmek istemişlerdir. Bu istekleri memnuniyetle karşılanarak kendilerine Şirketimiz ortağı Mak.Müh.Hüseyin ADIGÜZEL ve Fujitsu Türkiye Distribütörü Abkay Group Proje Müdürü Mak.Müh.Suleyman AK eşlik etmişlerdir.

Avusturalya Fujitsu’nun Genel Müdürü ile Pazarlama Servis Müdürü Sayın Bernie BUGDALSKİ ile Sayın Peter CASHEL:

"Fujitsu’nun dünya referansları listesinde yer alan projeleriniz mekanik ve mimari açıdan çok ilgimizi çekmişti, bize görme fırsatını verdiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bu projelerde emeği geçenleri tebrik ederiz."

diyerek memnuniyetlerini ifade etmişlerdir.

Ziyaretçileri kabul eden Ağaoğlu Şirketler Gurubu Projeler Genel Koordinatörü Mimar A.Murad ACAR: “Adıgüzel Mühendislik ile yaklaşık 15 yıldır çalışmaktayız ve kendilerinden çok memnunuz. Fujitsu’yu bize Hüseyin Bey önerdi ve birçok projemizde kullandık. Çok memnun kaldık. Bundan sonraki projelerimizde Adıgüzel Mühendislik ile Fujitsu yer alacaktır.” dedi.